Оглавление Оглавление Поиск Поиск Наверх Наверх


Подробно о закачке
Тодика Ю.М. Тлумачення Конституції і законів України: теорія та практика: Монографія. — X.: Факт, 2003.— 328 с. Тодика Ю.М. Тлумачення Конституції і законів України: теорія та практика: Монографія. — X.: Факт, 2003.— 328 с.
(0 голосов)

У монографії з урахуванням сучасної правової теорії інтерпрета-ційної діяльності даються теорія і практика тлумачення Конституції і законів України Конституційним Судом, іншими суб'єктами права, роз¬глядаються види, принципи, засоби, межі, стадії, процедури, акти тлума¬чення Конституції та законів органом конституційної юрисдикції, іншими суб'єктами; аналізуються співвідношення і взаємозв'язок офіційного і компетентного неофіційного, в тому числі доктринального тлумачення, фактори, що впливають на спрямованість і якість інтерпретаційної діяль¬ності Конституційного Суду, інших суб'єктів права.

Розрахована на студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів і факультетів, суддів, адвокатів, працівників прокуратури, депутатів. Кни¬га може бути використана як навчальний посібник з конституційного права України, теорії держави та права.

 

Версия:    Скачиваний  31 
Размер  405.47 KB  Создан  2012-08-13 23:30:02 
Язык  Russian  Изменен  2012-08-14 01:31:41 
Цена    Создал  Андрей 
Лицензия    Изменил   
Автор       
Веб-сайт       

Скачать